Hakımızda

Karduman Reklam 1979 yılında 35 m2 lik ufak bir dükkanda Samsun ili İlkadım ilçesinde hizmete girmiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren sürekli gelişen ve teknolojiyi yakından takip ederek hizmet anlayışını ve makine parkurunu gelişmelere açık tutmuştur. Uzman ve dinamik ekibiyle tasarımdan üretimden,üretimden montaja ve montaj sonrası hizmetlerini kapsayan zincirini tüm halkalarını eksiksiz sağlayan çalışma yelpazesiyle müşteri memnuniyetini odaklanan Karduman Reklam 1998 yılında 400 m2 kapalı alana fabrikasını açmıştır. Ve halende ilkadım 'da 75 m2 baskı merkezi ,ofis, 400 m2 fabrika ve uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Yenilikçi ve yaratıcı fikirleri ile gelişen malzemeyi ve teknolojiyi sentezleyen müşteriye kaliteli ve kullanışlı ürünler sunmak için çalışan Karduman reklam müşteri memnuniyetini birincil amaç edinmiştir.

Misyonumuz

Kalitenin tüketici açısından en büyük değer olduğu gerçeği bilinciyle, kalitenin tüketiciye yansıtılması konusunda şirketimiz kendisine düşen görevi ve misyonu üstün çaba ve gayretiyle yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bu meyanda satış öncesi ve sonrası mutlu müşteri profili şirketimizin en büyük misyonudur. Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibiyle yola çıkan Karduman Reklam, sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek bünyesinde uygulamaktadır. Sektöründe öncü olmayı misyon edinen Karduman Reklam konusunda uzman personeli ile de fark yaratır. Firma misyonu kaynakların en verimli ve etkin şekilde yönetilerek kaliteye, insana ve çevreye verdiği önemle bilinen bir çözüm ortağı ve bir dünya firması olmaktır.

Vizyonumuz

Düşten, gerçeğe yolculuk ! Yaratıcılığın sonsuz gücüne, teknolojinin hızlı gelişmesinin takibine, hızın gerekliliğine, kalitenin önceliğine ve müşteri memnuniyetinin doğruluğuna inanarak bu ilkeleri takım ruhuna aşılayarak müşterilerimizin kurumsallığını en etkin şekilde öne çıkarıyoruz. Kuruluş amaçları olarak ortaya koyduğumuz ve her geçen gün kurumsal yapımızla daha da özdeşleşen beş önemli ilkemiz var (Yaratıcılık, Teknoloji, Hız, Kalite, Memnuniyet). Projelendirme, firmamızda ürünün doğru ve istenilen şekilde ortaya konabilmesi için gerekli tüm kriterlerin düşünülüp planlandığı aşamadır. Üretimin gereklerini, kullanıma uygun malzemeleri ve uygulanacak yöntemleri en doğru şekilde bir araya getirerek başlayan üretim sürecinde her işe büyük bir titizlikle yaklaşıyoruz. Konusunda deneyimli ekibimizle, üretimin her aşamasını, iç kontrol yöntemini kullanarak sürekli denetlemekteyiz.

Referanslarımız

Copyright © 2015 | Karduman Reklam

bu site tarafından yapılmıştır